Vstupenky na: Chicago

Chicago

4.6 (137)
Ze 1 666 Kč
Chicago muzikál na Broadwayi! Chamtivost, vražda a korupce! Kupte si vstupenky do Chicaga muzikál na Broadwayi v New Yorku zde!

Nachází se v Chicagu "Jazz hot" 20s, Chicago je příběh o násilí, vraždy, korupce a zrady. S jedním trumf za druhým příběh je neustále v pohybu a tanečníci pohyby jsou tak sexy a zapařené jak tomu bylo v roce 1975, kdy Chicago Hudební poprvé objevil.

Tak přijďte nejdelší běžící americký muzikál v historii Broadwaye a malovat město červenou s našimi murderesses Roxie Hart, Velma Kelly a eso právník Billy Flynn!

Písně v Chicagu je fantastické a klasické jako hudební samozřejmé, a vč. velké hity jako, "All That Jazz", "Funny Honey", "pan Celofán", "V dnešní době" a "Razzle Dazzle".

Chicago muzikál Sassy, ​​sexy a sofistikované!

Pozn.: Při rezervaci vstupenky na muzikál v New Yorku, budete vždy být poskytnuta nejlepší místa k dispozici v době vaší rezervace. Nemáme žádný vliv na přesné sedadlo a čísla řádku, jak je to jen divadlo, které může jmenovat sedadla z nejlepší dostupnosti. Do 36 hodin poté, co jste obdrželi své první potvrzení rezervace bude Vaše obdržet další jedno představení vašim místa! Ty nemohou být změněny nebo falšovány, protože byli nejlepší volná místa v době vaší objednávky!

Otevírací doba

Pondělí, úterý a čtvrtek až sobota v 20:00 - v neděli v 19:30 Sobotu a neděli v 14:30

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Trvání: 2 Hodiny 30 Minuty

Adresa

Ambassador Theatre

Adresa
219 West 49th Street New York NY US

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy