Vstupenky na: Avenue Q

Avenue Q

Ze Kč 1920
Viz Avenue Q v New Yorku! Povedený hudební s lidmi a loutkami. Kupte si vstupenky na Avenue Q v New Yorku zde!

Nenechte si ujít tuto Tony-vyhrávat hudební Avenue Q. Skvělý příběh o New Yorku studenta s trochou peněz, který je nucen žít na Avenue Q. Ale to je v pořádku, protože jeho sousedé jsou zábavné charaktery.

Avenue Q je stále Broadways nejzábavnější show! Znaky na této ulici centra v New Yorku, jsou bez práce, smůlu a zoufale hledají svůj účel v životě! Díky velmi talentované obsazení výkonných umělců a loutky - jste nikdy neviděli show jako Avenue Q předtím!

Avenue Q je zábavný, rychlý v pohybu a politické nesprávné. Takže nenechte se váš život sát - rezervujte si vstupenky ještě dnes!

Obsahuje scény nevhodné pro děti do 12 let!

Pozn.: Při rezervaci vstupenky na muzikál v New Yorku, budete vždy být poskytnuta nejlepší místa k dispozici v době vaší rezervace. Nemáme žádný vliv na přesné sedadlo a čísla řádku, jak je to jen divadlo, které může jmenovat sedadla z nejlepší dostupnosti. Do 36 hodin poté, co jste obdrželi své první potvrzení rezervace bude Vaše obdržet další jedno představení vašim místa! Ty nemohou být změněny nebo falšovány, protože byli nejlepší volná místa v době vaší objednávky!

Otevírací doba

Od středy do soboty a pondělí 20:00 - Neděle 19:30 Sobota 14:30 a neděle 15:00

Okamžité potvrzení

Adresa

New World Stages / Stage 3

Adresa
340 West 50th Street New York NY US

×