Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Vstupenky na muzikálů v New Yorku

Vítejte na MuzikalyBroadway.cz kompletní stránky pro vás, kteří chtějí zažít nejlepší muzikály žijí na Broadwayi v centru New Yorku. Na MuzikalyBroadway.cz můžete snadno, rychle a bezpečně rezervovat vstupenky na populární muzikály a hraje New York nabízí.

  • Více než 3 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Platba v Kč bez jakýchkoli skrytých poplatků

Informace o místě

Shubert Theatre

Shubert Theatre

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Vstupenky na: To Kill a Mockingbird

To Kill a Mockingbird

Ze Kč 2382
Harper Lee’s Pulitzer Prize-Winning American classic To Kill a Mockingbird comes to Broadway in a new adaptation by Aaron Sorkin, directed by Bartlett Sher and with Jeff Daniels in the leading role.

Inspired by Lee’s own childhood in Alabama, To Kill a Mockingbird features one of literature’s towering symbols of integrity and righteousness in the character of Atticus Finch, based on Lee’s own father. The character of Scout, based on herself, has come to define youthful innocence – and its inevitable loss – for generation after generation of readers around the world.

Published in 1960, Harper Lee’s debut novel To Kill a Mockingbird was an immediate and astonishing success. It won the Pulitzer Prize and quickly became a global phenomenon, with more than 50 million copies in print to date. Considered one of the great classics of modern American literature, the novel has never been out of print since its original publication.

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Adresa

Shubert Theatre

Adresa
225 West 44th Street New York NY US

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy